Je winkelwagen is momenteel leeg
Trui in viscose mix van Harper & Yve in diep lila kleur met ronde hals " Harper & Yve" . Harper and Yve FW23P501
De jumper is gemaakt van een mix van viscose, nylon en polyester. Hierdoor draagt hij lekker licht, . De toevoeging van wat polyester maakt hem mooi van kleur en houdt hem soepel en beter in vorm.
Het beste was je de jumper voorzichtig. Beter dus op de hand, of op een fijn was programma in de machine. Draai de trui wel even binnenstebuiten en het best gebruik je een waszakje. Was met gelijke kleuren en gebruik geen bleekmiddelen.
Wanneer de jumper uit de machine komt, breng hem dan terug in vorm en het beste leg je hem te drogen. In ieder geval zeker niet in de droger. Strijken doe je het best ook wanneer de trui droog of licht vochtig is, en ook binnenstebuiten.
Zo heb je lang plezier van je mooie jumper!
Items van productcarrousel